Özel konumda seçkin bir hayat…

Aziz Apostol Kilisesi, Osmanlı Kulesi, Peynir Çiçeği Mağarası ve Elli İki Merdiven Kilisesi, Gündoğan’da gezip görebileceğiniz tarihi yerler arasındadır.

Sara Bodrum Evleri, Bodrum Milas Havaalanına 51,2 km, Bodrum merkeze 25,3 km, Gümbet Koyuna 22 km, Bitez Koyu 20,5 km, Aspat Koyuna 27,9 km, Karaincir’e 78,5 km, Akyarlar Koyuna 29,4 km, Turgutreis’e 26,1 km, Gümüşlük’e 19 km, Yalıkavak’a 8,7 km, Göltürkbükü’ne 10,2 km, Güvercinlik’e 36,2 km,
Karaada’ya 31,1 km mesafededir.

Peyzaj Mimarisi

ON-AK titizliği ve mühendisliğiyle projelendirilen Sara Bodrum Evleri, doğanın huzuru ve dinginliğini sunan özel konumu, hayatınıza daha fazla yeşil ve mavi katan eşsiz manzarası, lüks ve konfor beklentinizi değiştirecek ayrıcalıklarıyla daha fazlasını isteyenlerin haklı tercihi.
Sara Bodrum Evleri, tüm bu üstün özelliklerinin yanı sıra bir yatırım aracı olarak yarınlarınız için hiç kaybettirmeyecek olan güvenilir bir seçenek. Hem prestij ve ayrıcalığı sınırsız yaşamak hem de kazanmanın keyfini çıkarmak isteyenler için en doğru adres, Sara Gündoğan Bodrum.
Sara Gündoğan Bodrum, Bodrum Gündoğan Kızılburun Caddesi 581 ada 25 parseldedir.

Akıllı Ev

Hayatı daha pratik bir hale getiren akıllı evler, birbirleriyle iletişim kurabilen cihazları etkin bir şekilde kullanabilmenize olanak tanır. Ev içindeki odalardan ya da İnternet aracılığıyla dünyanın herhangi bir yerinden evinizdeki elektronik eşyaları çalıştırabilir, durdurabilir veya ileri bir tarih için programlayabilirsiniz. Uzak bağlantı kurarak evinizde yer alan sabit kameralara ulaşabilir ve oda, teras, bahçe, balkon gibi alanları canlı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Yüzme Havuzu

Her detayında kalite barındıran Sara Bodrum Evleri sakinlerinin kullanımına özel açık yüzme havuzu

Bu prestijli projede siz de yerinizi alın

Siz de her sabah bu manzaraya uyanmak ister misiniz?

Sizi Arayalım

    Bilgilerinizi talebinizle ilgili olarak sizinle iletişim kurmak dışında hiçbir amaçla kullanmayız.